سوختن رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید

سوختن: رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید افسردگی بیماری تیروئید افسردگی یبوست کلسیم شکلات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شیخ سلمان قول داده بود خسارت تیم‌های ایرانی را جبران کند / کفاشیان

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: شیخ سلمان به تاج قول داده بود که اگر دادگاه CAS موافقت کند خسارت باشگاه‌های ایرانی را جبران خواهد کرد.

شیخ سلمان قول داده بود خسارت تیم‌های ایرانی را جبران کند / کفاشیان

کفاشیان: شیخ سلمان قول داده بود خسارت تیم های ایرانی را جبران کند

عبارات مهم : ایران

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: شیخ سلمان به تاج قول داده بود که اگر دادگاه CAS موافقت کند خسارت کلوب های ایرانی را جبران خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان نایب رییس اول فدراسیون فوتبال گفت: شیخ سلمان جهت این که دعوت نشده بود به همراه اینتفانتینو به کشور عزیزمان ایران نیامد. سیاست اینفانتینو باز هست. او به هر کشوری که می رود یکی از فوتبالیست های معروف را به همراه خودش می برد. سبک مدیریت او با بلاتر کاملا متفاوت است.

او در مورد مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها در جلسات اینفانتینو با مسئولان کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: من در هیچ کدام از جلسات اینتفانینو حضور نداشتم و از این عنوان اطلاع ندارم.

شیخ سلمان قول داده بود خسارت تیم‌های ایرانی را جبران کند / کفاشیان

کفاشیان درخصوص نامه ای که دادگاه عالی حکمیت ورزش به AFC ارسال کرده تا به کلوب های ایرانی غرامت پرداخت شود، گفت: در ابتدا شیخ سلمان به تاج قول داده بود که اگر دادگاه CAS موافقت کند خسارت کلوب های ایرانی را جبران خواهد کرد. فدراسیون جلساتی با چهار کلوب برگزار کرد و از آن ها مستنداتی خواست که تمام هزینه های آن ها در کشورهای ثالث مشخص شود. این مستندات به AFC ارسال شد و قرار بر این بود که در کمیته مالی AFC مطرح شود. در آخرین جلسه کمیته مالی درخشان شرکت کرد.

او ادامه داد: در جلسه آخر کمیته مالی دو مورد مطرح شده است بود. مورد اول راجع به گرفتن این خسارت ها بود که گفتیم به علت این که عربستان با آمدن به کشور عزیزمان ایران مسئله دارد، این خسارت ها را یا این کشور متقبل شود یا AFC آن را پرداخت کند. از ما که نظر درخواست کردند نظر من این بود که این پول باید به نمایندگان کشور عزیزمان ایران داده شود لیکن حرفی است که به کلوب ها زده شده است و ناخواسته بوده است و این میزبانی در کشور ثالث به کشور عزیزمان ایران تحمیل شده است که احتمالا این نظر در آن جا رای نیاورده و آن ها از پرداخت این خسارت سر باز زده اند.

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: شیخ سلمان به تاج قول داده بود که اگر دادگاه CAS موافقت کند خسارت باشگاه‌های ایرانی را جبران خواهد کرد.

کفاشیان راجع به چرایی قبول نشدن پرداخت خسارت به نمایندگان کشور عزیزمان ایران گفت: به هر حال اعضای کمیته مالی AFC منافع این کنفدراسیون را می بینند و احتمالا گفته اند AFC چنین بودجه ای را به خود ندیده که بخواهد خسارت نمایندگان کشور عزیزمان ایران را بدهد. احتمالا AFC اعضای این کمیته را این گونه توجیه کرده و جهت آن ها نیز مهم بوده که این کنفدراسیون چه می گوید ما هم در آنجا یک رای داریم که احتمالا رای ما تاثیرگذار نبوده است.

او اضافه کرد: جلسه ای که در تایلند برگزار شد و حضوری بود صحبت های زیادی مطرح شد که ما فکر می کردیم مساله ما نیز به آن پرداخته شود ولی این گونه نشد. راجع به حضور عربستان و قطر و همچنین ربط دادن پرسشها سیاسی اعضا تصمیم گرفتند که پیشنهاد عربستان را قبول نکنند و این کشور را مجبور کنند تا در زمین حریفانش به میدان برود. اتفاقا در آن جلسه جیانی اینفانتینو و شیخ سلمان نیز حضور داشتند. بعد از جلسه بود که ما دیدیم در دستور جلسه و صورتجلسه ای که تنظیم شده است نام کشور عزیزمان ایران وجود ندارد. بحث کشور عزیزمان ایران سیاسی نیست بلکه امنیتی هست. عربستان ادعا می کند که کشور عزیزمان ایران جهت افرادی که تابعیت عربستانی دارند امن نیست و به کشور عزیزمان ایران نمی توانند بیایند.

کفاشیان که با رادیو کشور عزیزمان ایران گفت وگو می کرد، ادامه داد: ما در پاسخ به این ادعای آن ها گفتیم که کشور عزیزمان ایران کشور امنی هست. بعد از آن قرار شد گروهی بی طرف را به کشور عزیزمان ایران بفرستند و کشور ما را بررسی کنند. آن ها یک شرکت هلندی را که نماینده اش از امارات بود به کشور عزیزمان ایران فرستادند که یکی دو روز نیز در کشور ما اقامت داشت. او کشور عزیزمان ایران را مورد بررسی قرار داد و گزارشی ارائه داد که ما هنوز از محتوای آن گزارش اطلاعی نداریم. از آن فرد که جویا شدیم، به ما گفت که گزارش مثبتی نسبت به کشور عزیزمان ایران دارم. البته AFC هنوز آن گزارش را منتشر نکرده و ما نیز دو نامه پشت سر هم به AFC نوشتیم که قرار شد یکی از آن ها را دیروز ارسال کنیم. عنوان نامه این بود که ما از AFCخواستیم جلسه ای که کمیته اجرایی می خواهند تشکیل دهد در دستور جلسه ۲۹ اسفند AFC قرار بگیرد که البته تا به حال این کار را نکرده است.

شیخ سلمان قول داده بود خسارت تیم‌های ایرانی را جبران کند / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال راجع به این که AFC زیرمجموعه فیفا نیست گفت: نه این دو شرکت ارتباطی با هم ندارند و از لحاظ قاره ای فیفا کار خاصی انجام نمی دهد. این که ما از اینفانتینو خواسته ایم تا راجع به حل مسئله کشور عزیزمان ایران و عربستان چاره ای بیندیشد به او ربطی ندارد. حتی حضور اینتفانتینو در جلسه قبلی کمیته مالی نیز نمادین بود و صحبت خاصی نیز انجام نداد. شخصی شیخ سلمان نیز جهت این که شائبه عرب بودن و پارتی بازی پیش نیاید مسئولیت کشورهای عربی را به شخص دیگری در کمیته مالی واگذار کرده هست. در آن جلسه حتی عربستان، امارات و قطر نیز بیرون رفتند تا در تصمیم گیری تاثیرگذار نباشند و ما آن تصمیم یعنی بازی عربستان در سایر کشورهای عربی را گرفتیم.

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: شیخ سلمان به تاج قول داده بود که اگر دادگاه CAS موافقت کند خسارت باشگاه‌های ایرانی را جبران خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | خسارت | ایرانی | عربستان | عربستان، | عربستانی | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz