سوختن رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید

سوختن: رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید افسردگی بیماری تیروئید افسردگی یبوست کلسیم شکلات

گت بلاگز اخبار حوادث شوهر خاله دروغگو بازداشت شد ، پرونده اسیدپاشی در ایلام

روز 15 تیر این مرد به پلیس مراجعه کرد و در حالی که قسمتی از دست و صورتش با اسید سوخته بود گفت: خواهرزاده 23 ساله همسرم و دوستش روی من اسید پاشیده‌اند.

پرونده اسیدپاشی در ایلام/شوهر خاله دروغگو بازداشت شد

عبارات مهم : ایلام

روز 15 تیر این مرد به پلیس مراجعه کرد و در حالی که قسمتی از دست و صورتش با اسید سوخته بود گفت: خواهرزاده 23 ساله همسرم و دوستش روی من اسید پاشیده اند.

به گزارش ایران؛وی در تشریح ماجرا گفت: من با همسرم از چند ماه قبل اختلاف شدید داریم و می خواهیم جدا شویم. امروز با وانت بارم در حال رانندگی بودم که دو پسر جوان سوار بر یک دستگاه پژو پارس سد راهم شدند و در یک درگیری خیابانی روی من اسید پاشیدند.

وی در ادامه تحقیقات، انگیزه خواهرزاده همسرش را انتقام جویی از وی به علت اختلافی که با خاله اش دارد، عنوان کرد. به این ترتیب با ثبت این اظهارات، مأموران در گام بعدی به سراغ خواهرزاده مصدوم رفتند و او را دستگیر کردند.

شوهر خاله دروغگو بازداشت شد ، پرونده اسیدپاشی در ایلام

سرهنگ «محمدرضا آمویی»، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در این باره گفت: نخستین بررسی ها از پسر جوان نشان داد که در این اتفاق او و دوستش از سوی این مرد نشانه اسیدپاشی قرار گرفته اند و دوستش در بیمارستان خوابیدن شده است و تحت درمان قرار دارد.

این پسر 23 ساله در حالی که منکر اسید پاشی بود گفت: شوهر خاله ام قصد این کار را داشته ولی هنگامی که با مقاومت من و دوستم رو به رو شد اسید را روی دوستم ریخت و خودش نیز تا حدودی آسیب دید.

روز 15 تیر این مرد به پلیس مراجعه کرد و در حالی که قسمتی از دست و صورتش با اسید سوخته بود گفت: خواهرزاده 23 ساله همسرم و دوستش روی من اسید پاشیده‌اند.

با ثبت بیانات این فرد، مأموران، دایره تحقیقاتی خود را گسترده تر کردند و در بررسی میدانی و گرفتن بیانات شاهدان و همچنین تحقیقات فنی دریافتند که ادعای پسر جوان صحت داشته و شوهرخاله اش اقدام به اسیدپاشی کرده و با شکایت واهی به پلیس تلاش در گمراه کردن مأموران داشته هست. با روشن شدن موضوع، مأموران آگاهی بار دیگر سراغ مرد 40 ساله رفتند و او در برابر شواهد و قراین به اسیدپاشی اعتراف کرد. این فرد بعد از معرفی به دستگاه قضایی، با قرار وثیقه راهی زندان شد.

واژه های کلیدی: ایلام | پرونده | اسیدپاشی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz