سوختن رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید

سوختن: رژیم غذایی هورمون ها مبتلا شدن تیروئید افسردگی بیماری تیروئید افسردگی یبوست کلسیم شکلات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی توافق اوپک بر مبنای سال ۲۰۱۶ است/ روس‌ها با کشور عزیزمان ایران صادق‌تر باشند ، نعمتی

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای خارج از اوپک نمی‌توانند جهت اوپک تصمیم بگیرند، گفت: سه سناریوی پیشنهادی روس‌ها احتمالا بر مبنای توافق

توافق اوپک بر مبنای سال ۲۰۱۶ است/ روس‌ها با کشور عزیزمان ایران صادق‌تر باشند ، نعمتی

نعمتی: توافق اوپک بر مبنای سال ۲۰۱۶ است/روس ها با کشور عزیزمان ایران صادق تر باشند

عبارات مهم : ایران

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای خارج از اوپک نمی توانند جهت اوپک تصمیم بگیرند، گفت: سه سناریوی پیشنهادی روس ها احتمالا بر مبنای توافق با ترامپ رییس جمهور آمریکا بوده هست. به نظر می رسد آنها می درخواست کردند زیاد کردن تولید را در حد یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه پیشنهاد دهند تا اوپک به یک میلیون بشکه راضی شود ولی اوپک این را نپذیرفت.

بهروز نعمتی که به همراه وزیر نفت جهت شرکت در اجلاس اوپک به وین سفر کرده، در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: توافقی که در اجلاس دیروز اوپک حاصل شد بر مبنای توافق سال ۲۰۱۶ است که در آنجا سهمیه هر کشور مشخص شده است و ۳۲ میلیون تن تولید در روز است که هر کدام از اعضای اوپک سهمی در آن دارند. ممکن است بعضی از کشورها در دو سال گذشته بیش از سهمیه تولید کرده یا به بازار عرضه کرده باشند به عنوان نمونه ۱۲۰ یا ۱۳۰ درصد از سهمیه ارزش استفاده کرده باشند که بر اساس توافق تازه آنها مکلفند سهمیه صددرصدی خود را رعایت کنند.

وی افزود: کشورهایی مثل ونزوئلا و لیبی هم بوده اند که نتوانستند ظرفیت خود را صادر کنند و در واقع در شرایط منفی قرار دارند. یک شبهه ای که وجود دارد این است که بعضی از کشورهایی که تولید بیشتری دارند ظرفیت خالی آنها را پر کنند که البته قدری بعید است لیکن هر کشوری منافع خود را دارد و ممکن است ونزوئلا در یکی دو ماه آینده ظرفیت ۳۰۰ هزار بشکه در روز را تولید و صادر کند.

توافق اوپک بر مبنای سال ۲۰۱۶ است/ روس‌ها با کشور عزیزمان ایران صادق‌تر باشند ، نعمتی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس اظهار کرد: روس ها عضو اوپک نیستند و در اجلاس نان اوپک شرکت می کنند. آنها سه سناریو داشتند؛ یکی پیشنهاد زیاد کردن تولید یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه، دیگری یک میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه و پیشنهاد سوم یک میلیون بشکه در روز بود. جلسات متعددی هم با کشور عزیزمان ایران و عربستان داشتند که نهایتا کشور عزیزمان ایران این پیشنهادات را قبول نکرد لیکن نظر ما این است که بازار متعادل است و اینطور نیست که روس ها و آمریکایی ها خدشه ای به آن وارد کنند.

نعمتی با بیان اینکه پیشنهادات روسیه در پیش جلسات مطرح شده، اضافه کرد: همچنین جلسه ای بین کشور عزیزمان ایران و عربستان و چند کشور پیش از جلسه رسمی برگزار شد و بحث های متعددی مطرح شد و نهایتا پیشنهادی که به اجلاس اوپک آمد به شکل توافقی و اجماعی و بر مبنای سال ۲۰۱۶ و اجلاسیه الجزایر بود که سهم هر مجموعه مشخص می شود و جهت کشورها مدنظر قرار می گیرد.

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای خارج از اوپک نمی‌توانند جهت اوپک تصمیم بگیرند، گفت: سه سناریوی پیشنهادی روس‌ها احتمالا بر مبنای توافق

وی با تاکید بر اینکه در توافق صورت گرفته سقف تولید به اندازه سقف سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته شده، گفت: بعضی کشورها نتوانستند این مقدار تولید کنند و بعضی برداشت ارزش این بود که می توانند جایگزین آنها تولید کنند. بعضی دیگر از کشورها هم خلاف توافق ۲۰۱۶ تولید کردند و برداشت ارزش این بود که می توانند همین روند را ادامه دهند ولی کتبا توافق شد آنهایی که تخلف داشتند، نتوانند بیش از سهمیه تولید کنند و باید سهم صددرصدی خود را رعایت کنند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه سه سناریوی پیشنهادی روس ها احتمالا بر مبنای توافق با ترامپ رییس جمهور آمریکا بوده، اظهار کرد: به نظر می رسد آنها می درخواست کردند زیاد کردن تولید را در حد یک میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه پیشنهاد دهند تا اوپک به یک میلیون بشکه راضی شود ولی اوپک این را نپذیرفت و اصل عنوان هم اوپک هست، ما نمی توانیم جهت اعضای خارج از اوپک تصمیم بگیریم همچنان که آنها نمی توانند جهت ما تصمیم گیری کنند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه اوپک به صیانت از تشکیلات خود پایبند هست، گفت: روس ها باید با ما صادق تر باشند، اگر قرار است ما در مباحث استراتژیک همکاری داشته باشیم باید در این موارد هم همفکری بیشتری صورت گیرد. اینکه آنها مصرا به دنبال بحث های خود باشند ایرادی است که تیم دیپلماسی باید آن را با روس ها مطرح کند.

توافق اوپک بر مبنای سال ۲۰۱۶ است/ روس‌ها با کشور عزیزمان ایران صادق‌تر باشند ، نعمتی

واژه های کلیدی: ایران | توافق | میلیون | کشورها | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz